Dėkojame visiems, kurie parėmė gimnaziją, pervesdami 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai didelė parama gimnazijai. Lėšos naudojamos pagal gimnazijos tarybos patvirtintą planą. Mes kuriame naują, modernią, jaukią ir saugią vaikams gimnaziją. Atlikta daug darbų tiek kasmetinių remontų metu, tiek pačios gimnazijos personalo, panaudojant darbams Jūsų pervestas lėšas. Gražėja patalpų estetinis vaizdas, gerėja darbo sąlygos mokiniams ir mokytojams.

Kabinetai ir kitos edukacinės erdvės tampa modernesnės ir šiuolaikiškesnės. Jūsų parama yra labai svarbi ir šiais metais, nes turime dar daug ką atnaujinti ir pagražinti. Labdaros ir paramos bei gyventojų pajamų mokesčio įstatymai suteikia Lietuvos gyventojams jau sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti organizacijas, turinčias teisę gauti paramą. Gimnazija yra viena iš tokių remiamų organizacijų.

Paskirkite savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijai ir investuokite į savo vaikų ateitį. Ši parama jums NIEKO NEKAINUOS, išskyrus kelias minutes, skirtas užpildyti anketai, o rezultatas gimnazijai bus REIKŠMINGAS.

Paramos gimnazijai sąskaitos numeris: LT094010049500160141

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191321910

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija

Buveinės adresas: Draugystės g. 17, Valčiūnų k., Vilniaus r.

Banko pavadinimas: DNB bankas

Banko kodas: 40100

Prašymą galite pateikti:

Adresas: Ulonų g. 2, LT – 01509 Vilnius
El. paštas: vilniaus.apskr.rastai@vmi.lt
Telefonas: 1882, (8 5) 268 7621
Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Prašymo formą galite užpildyti ir pateikti neišeidami iš namų (internete).

Jums reikia prisijungti prie elektroninės deklaravimo sistemos, kurioje galėsite užpildyti ir išsiųsti prašymą internetu.
1. Prisijunkite prie savo banko (SEB, Swedbank ar kt.) internetinės sistemos.
2. Banko internetinėje sistemoje suraskite nuorodą prisijungimui prie elektroninio deklaravimo sistemos. Pavyzdžiui, SEB banko interneto sistemoje ši nuoroda yra skyrelyje „Kitos paslaugos“.

Mieli gimnazijos rėmėjai, tikimės kad ir 2019 metais nepamiršite Valčiūnų gimnazijos.

Ačiū visiems!